Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови користування сайтом.
Якщо Ви не згодні з цими умовами користування сайтом, не використовуйте цей сайт.

Правила та умови користування сайтом

1. Загальні положення

Дані «Правила та умови користування сайтом» є Угодою між Товариством з обмеженою відповідальністю «Розумні ІТ-рішення», ідентифікаційний код юридичної особи 43719777, яке є власником сайту, (надалі -Товариство) і Користувачем послуг веб-сайту https://work.sumy.ua (надалі по тексту - сайт), на умовах якої здійснюється використання Користувачем інформації і сервісів, що надаються сайтом. У текстах на сайті «Правила та умови користування сайтом» мають назву «угода» або «правила».

Користувачем сайту може бути: дієздатна фізична особа (в т.ч., але невиключно: громадянин України, іноземець, особа без громадянства, фізична особа-підприємець, інші самозайняті особи) або правоздатна юридична особа, що приєдналися до цієї Угоди в особистому інтересі чи виступають від імені і в інтересах представленої ними юридичної особи.

Реєструючись на сайті, Користувач погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані. В результаті Користувач отримує логін і пароль, за безпеку яких він особисто несе відповідальність. Користувач також несе відповідальність за всі дії вчинені під його логіном і паролем на сайті. У разі втрати реєстраційних даних Користувач зобов’язується повідомити про це Товариство.

Проставивши позначку на сторінці реєстрації цього сайту в пункті «Я згоден» Користувач визнає, що його Згоду, яка надана відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 року № 2297-VI (із змінами і доповненнями), на обробку особистих персональних даних та якою повністю підтверджується його згода з наведеними нижче умовами, задокументовано.

Проставивши позначку на сторінці реєстрації цього сайту в пункті «Я згоден» Користувач - фізична чи юридична особа, яка здійснює діяльність агентств працевлаштування, визнає, що користуючись цим сайтом, бере на себе зобов’язання щодо виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних» (в т.ч. по обробці, використанню, поширенню, захисту, збору, накопиченню та інших необхідних дій з персональними даними, отримання згоди суб’єкта персональних даних на використання його персональних даних тощо) та несе юридичну відповідальність за порушення вимог зазначеного Закону.

Угода вважається укладеною без будь-яких застережень і винятків в момент будь-якої взаємодії Користувача з сайтом, при цьому Користувач підтверджує свою згоду з усіма умовами Угоди. Якщо Користувач не згоден з Угодою повністю або частково, Товариство просить його покинути сайт.

Зареєстрований Користувач додатково погоджується з Угодою під час реєстрації та під час зміни реєстраційних даних, про що є відповідний текст під кнопкою «Реєстрація». Правові відносини між Користувачем і Товариством за цією Угодою регулюються законодавством України.

2. Послуги сайту

Сайт надає послуги з перегляду і розміщення інформації, доданої Користувачами з метою пошуку співробітників і пошуку роботи, а також коментарів до наявної на сайті інформації. Всі угоди укладаються між Користувачами безпосередньо.

Товариство не є учасником угод користувачів, а тільки надає інтернет платформу для розміщення інформації.

Товариство не виконує перевірку на достовірність інформації, зазначеної Користувачами, і не несе відповідальності перед будь-якими третіми особами за точність і достовірність такої інформації.

3. Розміщення інформації на сайті

Сукупність реєстраційних даних Користувача (надалі - обліковий запис), Товариство має право публікувати повністю або частково на сайті і сайтах партнерів в будь-яких розділах. Користувач погоджується з тим, що Товариство має право збирати, обробляти і зберігати обліковий запис Користувача на сайті з метою виконання цієї Угоди. Зареєстрований Користувач несе персональну відповідальність за безпеку своєї пари логін-пароль, вказані ним при реєстрації або при подальшій зміні, а також несе повну відповідальність за всі дії, які будуть здійснені Користувачем або іншою особою в процесі використання його пари логін-пароль. Користувач зобов’язаний негайно змінити свій пароль, якщо у нього з’явилися підозри, що його пара логін-пароль стала розкрита або може бути використана третіми особами.

Реєстраційні данні публікуються на сайті в момент завершення реєстрації, а перевіряються через деякий час після реєстрації. Якщо вміст облікового запису порушує правила реєстрації (в т.ч. не вказані необхідні дані або невірно вказаний розділ), цю Угоду або містить інформацію, яка суперечить вимогам чинного законодавства, то такий обліковий запис видаляється Товариством.

Користувач зобов’язується не створювати кілька облікових записів на сайті від однієї юридичної або фізичної особи, в тому числі використовуючи при цьому різні назви таких осіб, прізвищ, адрес і інших даних.

Зареєстрований Користувач має право і можливість самостійно видалити свій обліковий запис і свої оголошення.

Приймаючи цю Угоду, Користувач зобов’язується в повній мірі слідувати цим правилам при роботі з сайтом, в тому числі (але невиключно):

 • Не розміщувати неякісну або фальшиву інформацію.
 • Не вводити в оману інших користувачів або Товариство.
 • Не створювати кілька облікових записів на сайті, якщо фактично вони належать одному і тому ж роботодавцю або приватній особі.
 • Не використовувати слова, набрані тільки великими літерами, якщо вони не є абревіатурами.
 • Розміщувати вакансії тільки в тому місті, в якому фактично буде працювати співробітник.
 • Не розміщувати декілька однакових резюме чи вакансій, або таких, що відрізняються лише заголовком.
 • Не розміщувати оголошення, що пропонують роботу в таких сферах як: заробіток в інтернеті, обробка електронної пошти, проведення масових електронних розсилок, мережевий маркетинг, що вимагають матеріальних вкладень, гральний бізнес, еротичні і окультні послуги.
 • В заголовках резюме і вакансій не допускати повторень слів.
 • В заголовках і описі вакансії не розміщувати інформацію більш, ніж про одну посаду.
 • Не використовувати сайт для поширення рекламних матеріалів, у т. ч. не розміщувати під виглядом вакансій або резюме пропозиції зареєструватися на сторонніх сайтах, оголошення про партнерство і співробітництво.
 • Не публікувати образи, нецензурні вислови, та інші матеріали, які завдають шкоди Товариству або третім особам.
 • Не розміщувати інформацію, що закликає до порушення територіальної цілісності України, визнанню незаконних адміністративно-територіальних утворень на території України, що містить назви, символіку, пропаганду сепаратистських чи терористичних організацій.
 • Не розміщувати на сайті інформацію, яка має відношення до збору і зберігання персональних даних про інших користувачів без отримання на те їх згоди в установленому діючим законодавством порядку.
 • Назву компанії публікувати без лапок, дужок та інших символів, починаючи саме з назви.
 • При бажанні приховати назву, користувач може скористатися послугою «Показувати дані».
 • Вибирати категорії виключно відповідно до тематики заголовка. Якщо Ви бажаєте до вашої вакансії або резюме додати додаткову приналежність до якоїсь тематичної категорії, вказувати цю приналежність безпосередньо в заголовку резюме або вакансії.
 • У змісті вакансій не публікувати вимоги до статі, віку та інші дискримінаційні вимоги до кандидатів (ч. 3 ст. 11 Закону України «Про зайнятість населення»).
 • Не використовувати сайт з метою пошуку співробітників для роботи на території Російської Федерації, АР Крим та ОРДЛО.
 • Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність за інформацію, що розміщується ним на сайті, у тому числі за відповідність її вимогам діючого законодавства, дотримання авторських прав, санкціоноване використання найменувань фірм, використання логотипів, знаків для товарів і послуг (торгових марок), а також за дотримання прав третіх осіб у зв’язку з розміщенням інформації на сайті. У разі надходження претензій від третіх осіб, пов’язаних з розміщеною Користувачем інформацією, Користувач зобов’язується самостійно і за свій рахунок врегулювати вказані претензії.
 • Користувач зобов’язується використовувати сайт відповідно до даної Угоди, а також чинного законодавства.

У разі надходження претензій від третіх осіб, пов’язаних з інформацією, розміщеною Користувачем на сайті, Користувач зобов’язується самостійно і за свій рахунок урегулювати такі претензії.

Оголошення публікуються на сайті в момент розміщення, а перевіряються через деякий час після розміщення, якщо зміст оголошень порушує правила розміщення оголошень, то воно видаляється Товариством. За повторне порушення правил розміщення оголошень або за багаторазове порушення правил в один день, а також за завідомо неправдиву інформацію в розміщеному Користувачем оголошенні обліковий запис Користувача може бути видалений Товариством.

Товариство має право:

 • Змінити сайт на свій розсуд.
 • Змінювати вартість і види послуг, терміни їх дії.
 • Змінювати зовнішній вигляд оголошень (використовувати заголовки, марковані та нумеровані списки).
 • Редагувати або видаляти матеріали, опубліковані Користувачем на сайті, якщо вони не відповідають умовам цієї Угоди, завдають шкоди Товариству або третім особам, а також на свій власний розсуд без зазначення причини.
 • Використовувати для своїх цілей матеріали, опубліковані Користувачем на сайті і що знаходяться у відкритому доступі, зокрема, для розміщення матеріалів на сайтах партнерів.
 • На законну вимогу відповідного уповноваженого (правоохоронного чи іншого) органу надавати наявну інформацію про Користувача, не виключаючи персональні дані в установленому діючим законодавством порядку.
 • Вносити зміни в дану Угоду в односторонньому порядку. Користувач вважається проінформованим про змінені умови Угоди з моменту опублікування зміненого варіанту цієї Угоди на сайті за адресою https://work.sumy.ua.

4. Правила публікації вакансій на сайті Роботодавцем

Для публікації вакансії на сайті Користувач повинен заповнити відповідну форму на сайті в розділі «Створити вакансію».

Оголошення про вакансії повинно містити інформацію тільки про одну вакансію.

Користувач не може розміщувати одночасно кілька однакових оголошень (оголошень, що мають однаковий смисловий зміст).

Всі поля форми мають бути заповнені відповідно до їх назви і смислового призначення, згідно з правилами орфографії, пунктуації, стилістики та без зайвих скорочень.

В поле «Посада» необхідно вказати назву вакансії: перша буква - заголовна, інші - рядкові. Вакансія має відповідати назві посади і не містити зайвої інформації.

Вакансія має бути написана на одній мові.

Товариство залишає за собою право редагувати «Категорію вакансії», якщо цей пункт буде порушений.

В поле «Опис вакансії» необхідно повно описати суть пропозиції. Обов’язково необхідно відзначити посадові обов’язки, вимоги до претендента і умови роботи. Опис вакансії повинен відповідати її назві. Текст вакансії повинен бути написаний на одній мові, не допускається дубляж тексту вакансії на різних мовах. У цьому полі також забороняється вводити номер телефону, який повинен бути присутнім тільки в профілі Користувача.

5. Правила розміщення резюме на сайті Претендентом

Заповнюючи форму «Резюме» в розділі «Розмістити резюме» слід чітко та докладно вказувати контакти для зв’язку, вік, бажане місце роботи, досвід роботи, навички, освіту і т.д.

В полі «Посада на якій Ви хочете працювати» необхідно вписати одну посаду. Якщо Ви бажаєте працювати на декількох посадах необхідно скористатись кнопкою «Додати». Також Ви маєте можливість встановити пріоритет таких посад, скориставшись послугою «Пріоритет».

Якщо Ви бажаєте не показувати в резюме Ваші ім’я, прізвище, вік, стать, телефон, електронну пошту, світлину Ви маєте скористатись послугою «Показувати дані».

6. Вирішення конфліктних ситуацій

Для попередження і виявлення випадків шахрайства на сайті є кнопка «Поскаржитися», куди Ви можете повідомити відомі Вам факти. Не зв’язуйтеся з агентствами, які вимагають якусь передоплату (навіть під виглядом оформлення, консультацій, візового супроводу і т.п.), якщо інше не було обумовлено заздалегідь. Якщо у Вас є претензії до автора будь-якого оголошення, будь ласка повідомляйте нам наявну у Вас інформацію. Після розгляду ми з Вами зв’яжемося. Портал модерується, більшість оголошень, що містять спам і ознаки шахрайства відсіваються на початковому етапі.

7. Обмежена відповідальність

Товариство не гарантує того, що сайт або будь-який вміст сайту, функція, послуга або продукт (в тому числі і програмний) будуть безпомилковими, постійно доступними, або що будь-які помилки або неточності будуть виправлені, або що використання Вами сайту призведе до якихось результатів.

Вміст сайту, так само як і сайт в цілому, надаються на умовах «As-is» (як є). Будь-яка частина вмісту або будь-яка інформація на сайті може бути змінена в будь-який час без попереднього повідомлення. Товариство не може гарантувати того, що будь-які файли або дані з сайту не містять вірусів, небажаних або руйнівних функцій. Товариство відмовляється від будь-якої відповідальності за дії, поведінку або бездіяльність будь-яких третіх осіб або будь-якої третьої сторони, пов’язаних з Вашим використанням сайту, вмісту сайту і будь-яких функцій чи послуг сайту.

Всю повноту відповідальності за використання сайту або будь-яких пов’язаних сайтів Ви берете на себе. Вашої єдиною мірою проти сайту в разі незадоволення будь-яким його вмістом або самим сайтом може бути тільки припинення використання сайту або будь-якого його вмісту. Дане обмеження є частиною будь-якого договору між сторонами. Сайт не несе відповідальності за достовірність інформації в оголошеннях Користувача і наслідки її використання, а також за факти порушення Користувачем статті 11 Закону України «Про зайнятість населення» та статті 24-1 Закону України «Про рекламу».

Будь-який користувач сайту (роботодавець, кадрове агентство, фізична особа-претендент) зобов’язаний поважати і дотримуватися чинних нормативно-правових актів у сфері інформації, захисту персональних даних, оподаткування, а також нести персональну юридичну відповідальність за дотримання і виконання діючих актів національного, місцевого та міжнародного законодавства. Ні в якому разі ні сайт, ні Товариство, ні його уповноважені представники не несуть відповідальності за недотримання користувачами сайту будь-яких законодавчих актів, в тому числі і в сфері оподаткування.

Товариство не несе відповідальності:

 • за неполадки в роботі сайту, викликані перебоями в роботі устаткування і програмного забезпечення, за збої, що виникають в телекомунікаційних або енергетичних мережах, за збої, викликані діями шкідливих програм або третіх осіб;
 • за зміст, достовірність і законність інформації, опублікованої Користувачем на сайті;
 • за упущену вигоду або шкоду/збитки, заподіяні Користувачеві, за будь-які інші збитки, які можуть виникнути при використанні сайту та інформації, розміщеної на ньому. Товариство не бере участі в угодах між Користувачами, тому не несе ніякої відповідальності за цими угодами. Всі суперечки між Користувачами вирішуються ними самостійно без залучення Товариства. Користувач погоджується вирішувати всі суперечки з іншим Користувачем самостійно і пред’являти претензії іншому Користувачеві безпосередньо без залучення до таких суперечок Товариства. Користувач має право повідомити Товариство про порушення його прав іншим Користувачем. У разі достатності обґрунтувань скарги Користувача і достатності знань предмета скарги Товариством, Товариство має право видалити з сайту частину оголошень або всі оголошення, на які скаржиться Користувач.

Товариство залишає за собою право на наступні дії, які можуть бути виконані ним в будь-який час і без попередження Користувачів:

 • вносити зміни, припиняти роботу або доступ до сайту чи його частини з будь-якої причини;
 • вносити зміни в сайт, будь-яку його частину і в будь-які відповідні правила або умови
 • зупиняти роботу сайту або будь-якої його частини, якщо це буде потрібно для виконання профілактичного або термінового технічного обслуговування, виправлення помилок або інших змін, або з якоїсь іншої причини

8. Політика конфіденційності

Використання сайту означає повну і безумовну згоду Користувача з цією політикою конфіденційності та зазначеними в ній цілями і умовами обробки його персональних даних.

Користувач сайту, розміщуючи резюме та/або інші дані на сайті та/або відсилаючи резюме та/або інші подібні листи на електронні адреси компаній та/або інших користувачів сайту, добровільно надає Товариству, а також третім особам, які мають доступ до цього сайту, свою згоду на обробку своїх персональних даних (які містяться в його резюме, повідомленнях та/або іншій інформації, зібраній та/або розміщуваній на Сайті та/або в інформації, яку він відсилає іншим Користувачам Сайту).

Обробка персональних даних включає в себе будь-які дії та/або сукупність дій, які пов’язані зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням та поширенням (реалізацією, передачею), видаленням персональних даних Користувача з метою забезпечення роботи сервісів сайту.

Обсяг персональних даних Користувача, по відношенню до яких здійснюється обробка і які можуть бути включені в бази персональних даних (у тому числі в базу персональних даних резюме), визначається як будь-яка інформація про Користувача (яка розміщена в його резюме та/або інших даних, зібраних та/або розміщених на сайті та/або листах надісланих з його допомогою), яка стане відома Товариству, а також будь-яким третім особам, які використовують сайт.

Згода Користувача на обробку його персональних даних не вимагає від Товариства додаткових повідомлень при передачі його персональних даних третім особам відповідно до норм ст. 21 Закону України «Про захист персональних даних».

Приймаючи дану угоду, користувач підтверджує, що йому зрозумілі його права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також мета збору, зберігання і обробки його персональних даних. Користувач також дає згоду, що термін обробки його персональних даних є безстроковим.

Користувач також дає згоду, що термін зберігання його персональних даних дорівнює терміну наявності аккаунта (особистого кабінету). Всі дані Користувача, а також розміщені оголошення, безповоротно видаляються одразу після видалення облікового запису.

Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити) надані їм персональні дані або їх частину, а також параметри їх конфіденційності, скориставшись функцією «Оновити моє особисте резюме», а також вимагати від Товариства повного видалення його аккаунту (особистого кабінету) і всіх персональних даних з бази даних сайту.

Метою збору, зберігання і обробки персональних даних є надання користувачу персоналізованих сервісів сайту, у тому числі: доступ в панель керування, авторизації, нагадування пароля, розміщення і надсилання резюме та/або вакансій, таргетування рекламних матеріалів, зв’язок з Користувачем, в тому числі відсилання повідомлень, запитів та інформації, що стосуються використання сайту, надання послуг, обробка запитів Користувача, а також інші сервіси сайту.

9. Порядок оплати послуг сайту

Користувач - фізична чи юридична особа, яка здійснює діяльність агентств працевлаштування, користується послугами сайту за плату, про що між Товариством та таким Користувачем укладається відповідний договір у письмовій формі, в якому зазначаються ціна послуг, порядок та умови оплати, термін дії договору та інші умови, погоджені сторонами.

10. Заключні положення

Угода або будь-яка його частина можуть бути змінені Товариством без будь-якого спеціального повідомлення Користувача. Нова редакція Угоди вступає в дію з моменту її розміщення на Сайті. Діюча версія Угоди завжди доступна за адресою https://work.sumy.ua.

Повідомлення для Товариства відправляються через розділ «Контакти».